RELAX MIX S RÝŽOVÝMI VLOČKAMI

Harmonická instantní směs pro psy krmené syrovou B.A.R. F., i vařenou stravou. Směs RELAX je namíchána s ohledem na pozitivní a uklidňující působení na organismus. Kombinuje pestrou škálu bylin a květin napomáhajícím normální funkci nervové soustavy, k lepšímu spánku a odpočinku a k odbourání stresu. Obsahuje množství antioxidantů, podporuje přirozenou obranyschopnost a je vhodná pro psy všech věkových kategorií také jako prevence a ochrana buněk před oxidativním stresem.

139,00 Kč


1. Přílohu zalijte horkou vodou a přiklopte. 

Pro zachování bioaktivních látek, zejména enzymů a vitamínů zaléváme vodou o teplotě max. 50°C.

2. Doba namáčení je 15 až 30 minut. Namočenou přílohu spotřebujte do 3 hodin nebo zamrazte. V opačném případě hrozí, že příloha zkysne a bude nepoživatelná.

3. Pro zvýšení stravitelnosti je vhodné namočenou, nabobtnanou přílohu se zeleninou rozmixovat nebo zmrazit a poté rozmrazit.

4. Přidejte čajovou lžičku oleje pro lepší stravitelnost a chuť (např. olivový, lososový, ostropestřecový, lněný, apod.) Doporučujeme přidat také lžičku ZDRAVÍ V PUDRU.

5. Hotovou přílohu vmíchejte k syrovému (eventuálně vařenému) masu. Doporučený poměr příloha/maso naleznete níže.

Podávejte a mějte spokojeného psa :).


Půl hrnku přílohy RELAX MIX S RÝŽOVÝMI VLOČKAMI zaléváme půl hrnkem vody. Konečná hmotnost přílohy je součtem přílohy v suchém stavu (půl hrnku odpovídá cca 50 g) a vody (půl hrnku odpovídá cca 120 ml) = získáte přibližně 170 g hotové přílohy.

Z balení o hmotnosti 500 g připravíte celkem 1,7 kg hotové přílohy.  


Rýžové instantní vločky jsou bezlepkovou, lehce stravitelnou přílohou. Rýže neobsahuje cholesterol a je bohatá na slizotvorné substance, jež pomáhají se zažívacími problémy a s průjmy.

Pastinák působí močopudně a má uklidňující účinky. Užívání zlepšuje chuť k jídlu a pomáhá při čištění močového měchýře od močových kamenů či písku.

Šanta kočičí má sedativní a protistresové účinky, dovede zklidnit nervově podrážděné vnitřní orgány, navodit dobrou náladu a uklidnit tělo i mysl.

Květy jasmínu navozují dobrou náladu, zklidňují mysl a usnadňují usínání. Působí blahodárně proti infekcím, hojí drobné jizvy, ulehčuje porod a tlumí bolesti. Podporuje tvorbu mateřského mléka a zlepšuje krevní oběh.

Bazalka má zklidňující účinky, napomáhá lepšímu spánku a relaxaci. Zlepšuje krevní oběh, podporuje vylučování vody z organismu a příznivě působí na funkci dýchacího systému.

Majoránka příznivě působí na normální funkci nervové soustavy, snižuje krevní tlak a podporuje správnou funkci srdce.

Měsíček pročišťuje krev a pomáhá bojovat proti nežádoucím parazitům. Napomáhá lepší náladě relaxaci a klidnému spánku.

Sedmikráska patří mezi cenné antioxidanty, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a v neposlední řadě přispívá k normálnímu stavu kůže a srsti.

Levandule podporuje imunitní systém, napomáhá lepšímu hojení ran a zánětů a odbourává bolest.

Sezam loupaný patří mezi nejzdravější semínka, má vysoký obsah vitamínu B1 B3, hořčíku a fosforu.

Kokosové chipsy napomáhají správnému růstu a dobré kondici kostí, kloubů a zubů. Podporují imunitu a udržují správnou hladinu cukru v krvi.

Moruše má čisticí a regenerační vlastnosti. Jako antioxidant ovlivňuje redukci špatného cholesterolu a podporuje hubnutí. Příznivě působí v léčbě a prevenci rakoviny. Plody obsahují množství jednoduchých cukrů, flavonoidy, taniny, pektiny a také vitamíny a minerály.